IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby


Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Členovia SADS rok 2020

Registre FO v športe v zmysle zákona č.440/2015 Z.z - súbor na stiahnutie: PDF na stiahnutie

Zoradiť podľa: ipscPriezvisko ipscKlub ipscKategória ipscDátum narodenia

PRIEZVISKO MEMO KLUB KTG ROČNÍK +
AGÓCS Tomáš ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
ANDREJOVSKÝ Jaroslav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1994 YES
ANGELOV Angel ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
ANGER Rado CATUS Bernolákovo Regular 1978 YES
ANTOL, Ing. Juraj Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
BABJAK Marek Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1993 YES
BACHRATÝ Ing. Martin ŠK PATRIOT Trnava Regular 1979 YES
BAKALÁR Martin VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1987 YES
Bc. Kusyova Zuzana Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Lady 1990 YES
Blaho Marek ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1977 YES
BOČA Rastislav CATUS Bernolákovo Regular 1976 YES
Bohmer Marian ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1976 YES
BONK Adrián Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
BONK Branislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
BONKOVÁ Bibiána Športový Combat club JPS Snina Humenné Junior 2003 YES
Action Air
BREZA, MUDr. Ján Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1982 YES
BREZOVSKÝ Stanislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
CÁRIK Martin Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1968 YES
CHALUPA Cyril ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa SSenior 1956 YES
CHOVANČÁK Lukáš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1994 YES
CÍFERSKÝ, Mgr. Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1974 YES
ČISLÁK Gabriel VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1989 YES
ČISLÁK, Ing. Miloslav VSC - Valkíria strelecký club Bratislava SSenior 1956 YES
CREA Edoardo Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
CSALA Ondrej SK TRITON Jesenské SSenior 1954 YES
CSALOVÁ, Mgr. Annamária SK TRITON Jesenské Lady 1971 YES
CZOCHER Mikulaš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1976 YES
DINGA Mgr. Denis Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1972 YES
DOBRANSKÝ, Ing. Gabriel Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
DOBRANSKÝ, Jr. Gabriel DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2003 YES
DÓKA Peter SKAR-NT Nový Tekov Regular 1977 YES
DOLŇAN Zdeno SKAR-NT Nový Tekov Senior 1963 YES
Dovala Anton ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1979 YES
DRENKOVÁ Csilla ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1970 YES
DRIMAJ Peter Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
DUDÁŠOVÁ Jana Športový Combat club JPS Snina Humenné Lady 1973 YES
DUPAJ Ján Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1979 YES
ĎUREČKO Daniel DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2003 YES
ĎURÍK Jaroslav SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
FAŤUN Štefan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1978 YES
FECURA Vladimír Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1978 YES
FEDOR Marian Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
FEDOROVÁ Katarína CATUS Bernolákovo Lady 1981 YES
FIGEI, Mgr. Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1981 YES
Filo Július VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1981 YES
GABONAY Ján ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1986 YES
GAZDÍK Ladislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1974 YES
GLEZGO Tomáš Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1972 YES
GRÁC Robert SKAR-NT Nový Tekov Regular 1972 YES
Gríger Zoltán ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
GRUBIAK, Ing. Stanislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
Hajči Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
HAJTMAN Ákos ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1978 YES
HALÁS Dušan ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1985 YES
HANULÁK Jozef ŠK PATRIOT Trnava Senior 1966 YES
HARŠÁNYI Andrej ŠK PATRIOT Trnava Regular 1984 YES
HLAVÁČIKOVÁ Alica ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1980 YES
HOLLÝ, MUDr. Martin ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
HOS Ivan VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1974 YES
HOSTOVIČÁK Michal Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1975 YES
HOSTOVIČÁK Ondrej DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2007 YES
HRABAJ Marián Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1973 YES
HREBÍK Ing. Jozef ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1981 YES
HRIVNÁK Rastislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1976 YES
HRIVNÁK, ml. Rastislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1998 YES
HRKEL Ivan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1968 YES
Ing. Krampl Ján Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1967 YES
IVANOVIČ, Ing. Boris Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1972 YES
JACKO Ing. Róbert SKAR-NT Nový Tekov Regular 1975 YES
JÁGER Jozef ŠK PATRIOT Trnava Regular 1974 YES
JAKOUBEK Radoslav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
JAKUBE Patrik CATUS Bernolákovo Regular 1976 YES
Janček Martin Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1983 YES
JANCURA Viktor Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1995 YES
Action Air
JANKOVIČ Ivan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1970 YES
JÁNOŠ Ivan SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
JAVORČÍK Marek ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1978 YES
JELEŇ Michal ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1982 YES
JENČÍK Milan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
JUHASZ Ladislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1968 YES
JURSKÝ, Ing. Stanislav VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1986 YES
KÁN Peter ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1983 YES
KIŠŠ Juraj ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1971 YES
KNIEŽA, Ing. Vladimír VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1975 YES
KOCIAN Norbert ŠK PATRIOT Trnava Regular 1973 YES
KOLESÁR Štefan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1966 YES
Koman Marián Tadeáš Športový Combat club JPS Snina Humenné Junior 2007 YES
Action Air
KOMAN, Mgr. Marián Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1968 YES
Action Air
KOÓŠ, JUDr. Zoltán ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1960 YES
Košíková Simona ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1994 YES
KOVÁČ Stanislav Športový strelecký klub MsP Prievidza Senior 1963 YES
Krajčír Dalibor ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1971 YES
KRAJŇAK Marian Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
KRÁKORA Pavel ŠK PATRIOT Trnava Regular 1978 YES
KRÁLIK Martin ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1981 YES
KREUTZ, Ing. Erich ŠK PATRIOT Trnava Regular 1972 YES
KUBUS Matúš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1985 YES
KUSÝ, Bc. Matúš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1984 YES
KVASNICA Juraj ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1975 YES
LACIAKOVÁ Lucia ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1988 YES
LADZIANSKÝ Kristián ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1987 YES
LALUHA Alfréd Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1975 YES
LAZORÍK Ing. Peter VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1978 YES
LAZOVSKÝ Richard Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1971 YES
LENGHARD Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1977 YES
MADEJ Matúš Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1982 YES
Matej KURČÍK ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1994 YES
MERCEL, Mgr. Richard ŠK PATRIOT Trnava Regular 1981 YES
MERTL Zdenko ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1971 YES
MEŽDEJ Radovan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1977 YES
MIKA Marek Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
MIKES Filip ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1988 YES
MIKOS Roland VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1970 YES
MINDÁK Matúš VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1986 YES
MINDEK Martin ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1973 YES
MIŠÍK Ing. Peter ŠK PATRIOT Trnava Regular 1981 YES
MOSKAĽOVÁ Simona Klub reprezentantov klubov Michalovce Lady 1990 YES
MOTYČKA JUDr. Dalibor ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1987 YES
NAGY jr Ernest Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1990 YES
NAGY Mgr. Ernest Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1969 YES
OLŠIAK, Ing. Igor SK TRITON Jesenské Senior 1966 YES
ORAVEC, Ing Miroslav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1982 YES
ORBAN Juraj VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1978 YES
PAMMER Miloš Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1974 YES
PANČÍK Ing. Vladimír ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1977 YES
PAVLÍK, JUDr. Ján VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Senior 1969 YES
PETRÍČEK Marek VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1986 YES
POHOVEJ JUDr. Michal VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1981 YES
POLIAČIK Martin ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1974 YES
POLIEVKA Ľubomír Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1968 YES
POTOCKÝ Peter Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
RADOŠOVSKÝ Peter CATUS Bernolákovo Regular 1978 YES
REZBÁRIK Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1975 YES
RUŽIČKA Milan SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
ŠALANTAY Peter Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1969 YES
ŠAVEL, Mgr. Bohumír VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1969 YES
SCHMIDT Mgr. Roman ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1965 YES
ŠIRA Branislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1974 YES
ŠIŠKA Michal ŠK PATRIOT Trnava Regular 1985 YES
ŠIŠKA Miloš ŠK PATRIOT Trnava Senior 1961 YES
ŠKVARENINA Andrej Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1973 YES
SOROČINA Marek Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1971 YES
STANKO Ľubomír Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1969 YES
STANKOVÁ Anna Klub reprezentantov klubov Michalovce Lady 1970 YES
SZABÓ Alexander ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1963 YES
SZABÓ Attila SK TRITON Jesenské Regular 1987 YES
TALPAŠ Jozef Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
TRENČAN Peter ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1973 YES
UTRATA Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1984 YES
UTRATA Rudolf ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
VAVREK Adrián Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
VÉGH, Ing. Alexander SK TRITON Jesenské Regular 1989 YES
VENCELÍK Radovan ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1973 YES
VINCE Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1964 YES
VNUČKO Ján Športový strelecký klub MsP Prievidza SSenior 1956 YES
VONDRÁK, MUDr. Andrej Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1981 YES
ZÁLEŠÁK, Ing. Vladislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1984 YES
ŽARNAYOVÁ Zuzana Klub reprezentantov klubov Michalovce Lady 1990 YES
ZEMKO Patrik Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1996 YES



Databázu členov spravuje Štatistik SADS Filip Mikes. V prípade otázok ho kontaktujte na statistik@sads.sk.



Reprezentácia SADS
Fotogaléria
Novinky