IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby


Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Členovia SADS rok 2024

Registre FO v športe v zmysle zákona č.440/2015 Z.z - súbor na stiahnutie: PDF na stiahnutie

Zoradiť podľa: ipscPriezvisko ipscKlub ipscKategória ipscDátum narodenia

PRIEZVISKO MEMO KLUB KTG ROČNÍK +
ADAMEC Mgr. Ľuboš KSSK - Komárno Regular 1985 YES
AGÓCS Tomáš ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
Andrejčiak Patrik Strelecký klub Hodkovce Regular 1986 YES
Andrejkovič Andrej Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1994 YES
Antalcová Nela VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Lady 1989 YES
ANTOL, Ing. Juraj Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
Arbet Roman Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1980 YES
Babčan Miroslav Combat Club Omega Žilina Regular 1983 YES
Babirát Peter Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1987 YES
BABJAK Marek Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1993 YES
Bachratý Tomáš ŠK PATRIOT Trnava Regular 1990 YES
BACHRATÝ Ing. Martin ŠK PATRIOT Trnava Regular 1979 YES
Backa, Mgr. Miroslav SK TRITON Jesenské Regular 1985 YES
Baier Patrik RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
Bajuz Radovan DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Regular 1990 YES
BAKALÁR Martin ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1987 YES
Bakay Peter Combat Club Omega Žilina Senior 1967 YES
Baláž Matúš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1984 YES
BALÁZS Zoltán KSSK - Komárno Regular 1990 YES
Balog Matej DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Regular 1992 YES
Bandúr Dávid ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1996 YES
Bandúrová Zuzana ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1996 YES
BARANČIK Ivan ŠKP LUGER Žilina Regular 1974 YES
BARNA Patrik Strelecký klub Hodkovce Regular 2000 YES
Action Air
BARNOVÁ, Mgr. Silvia Strelecký klub Hodkovce Lady 1977 YES
Barta Slavomír Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
BARTEK Ing. Peter IPSC Team Bratislava Senior 1968 YES
BARTEKOVÁ, PhDr. Mária IPSC Team Bratislava Lady 1992 YES
Bartók Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1976 YES
BARTOŠ Peter Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
Baulovič Ing. Ján Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1973 YES
BAŽÍK, MUDr. Rastislav Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
Becík Michal Combat Club Omega Žilina Regular 1985 YES
Bednárik Marián ŠK PATRIOT Trnava Regular 1984 YES
Bednárik Benčíková Barbora ŠK PATRIOT Trnava Lady 1991 YES
Behro Daniel RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
Beke Branislav Strelecký klub Hodkovce Regular 2000 YES
Belejkanič Vladimír Combat Club Omega Žilina Regular 1974 YES
BELICA Michal RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1983 YES
Belica Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
BELKO Jozef ŠSK Artemis Zvolen Senior 1962 YES
BENDA Tomáš KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1989 YES
Benedikovič Karol RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
BÉREŠ Marek ŠKP Banská Bystrica Regular 1978 YES
Berger Ladislav Combat Club Omega Žilina SSenior 1957 YES
Bernát Dušan Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1974 YES
BERTOLI Ján RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
Beták Robert Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
Bibza Jozef Combat Club Omega Žilina Regular 1976 YES
BLAHA František RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1983 YES
BLÁHA Vladislav IPSC Team Bratislava SSenior 1956 YES
Blaha Frantisek RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2009 YES
Blaho Marek ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1977 YES
Blahovec Branislav Combat Club Omega Žilina Regular 1996 YES
Blaško Peter Crossbow Assault Team Priechod Regular 1984 YES
BLAŠKOVIČ Sen. Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom SSenior 1955 YES
Bobaľa Ľubomír Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1972 YES
Bobek Rudolf Crossbow Assault Team Priechod Regular 1985 YES
Bobik Peter Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1978 YES
Bobrovský Peter Combat Club Omega Žilina Regular 1998 YES
BOČA Rastislav CATUS Bernolákovo Regular 1976 YES
Boča Marianna CATUS Bernolákovo Lady 1995 YES
BOCSKORÁS Benjamín Combat Club Condor Prešov Senior 1971 YES
Bodnár Patrik ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1995 YES
BÖHM, Ing. Martin SSK ISTROPOLIS Bratislava Senior 1969 YES
Bohmer Marian ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1976 YES
Bombuškár Michal Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Regular 1984 YES
BONK Adrián Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1973 YES
BOPKOVÁ Enikő KSSK - Komárno Lady 1988 YES
Borodayev Denis Strelecký klub Hodkovce Senior 1972 YES
BOROVSKÝ Peter IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
Botka Jozef KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1985 YES
BOTKOVÁ Zuzana KSSK - Komárno Lady 1974 YES
Brandys Dominik Combat Club Omega Žilina Regular 1992 YES
Brezina Marek KSL - shooting team Liptovský Mikuláš Regular 1995 YES
Brezovská Simona Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Lady 1999 YES
BREZOVSKÝ Stanislav Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1973 YES
Bublavý Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1987 YES
BUČAI Štefan KSSK - Komárno Senior 1971 YES
BUDA Ján Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
BUDIAK Vladimír ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
Bulejko Andrej RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1982 YES
BULKA Martin ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1986 YES
BULKO Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1980 YES
Bulla Michal Crossbow Assault Team Priechod Regular 1978 YES
Buranda Stanislav Combat Club Omega Žilina Senior 1967 YES
BURDA Michal IPSC Team Bratislava Regular 1995 YES
Cabadej Marek Combat Club Omega Žilina Regular 1986 YES
Čabák Vladimír Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1981 YES
ČAPEK Juraj RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
ČAPLA Peter IPSC Team Bratislava Regular 1997 YES
Čarnoky Matúš ŠSK Artemis Zvolen Regular 1990 YES
ČEMSÁK Martin Combat Club Condor Prešov Regular 1989 YES
Čermák Juraj Combat Club Omega Žilina Regular 1983 YES
Černák Ján Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1997 YES
Čerňan Andrej ŠKP LUGER Žilina Regular 1981 YES
CHALUPA Cyril Shooting team DYNAMIC Turčianske Teplice SSenior 1956 YES
CHLEBOVCOVÁ, Ing. Zuzana ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1978 YES
Chmúra Tomáš KSL - shooting team Liptovský Mikuláš Junior 2006 YES
Chovan Miloš ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota SSenior 1963 YES
CHOVANEC Vladimír KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Senior 1969 YES
Chovanec Mikuláš SSK ISTROPOLIS Bratislava SSenior 1959 YES
Chreno Ing.Tomáš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1988 YES
CHRVALA Boris Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1975 YES
Chudej Peter Combat Club Omega Žilina Regular 1990 YES
Čierny Jozef Combat Club Omega Žilina Regular 1982 YES
CÍFERSKÝ, Mgr. Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1974 YES
Cigánik Roman Combat Club Omega Žilina Regular 1982 YES
ČIPKOVÁ Mgr. Katarína ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1987 YES
CIRBUS Emil ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota SSenior 1962 YES
ČISLÁK, Ing. Miloslav VSC - Valkíria strelecký club Bratislava SSenior 1956 YES
Čorný Erik Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
CREA Edoardo Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1974 YES
CSALA Ondrej SK TRITON Jesenské SSenior 1954 YES
CSALOVÁ, Mgr. Annamária SK TRITON Jesenské Lady 1971 YES
Cuculič Vladimír Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1979 YES
Čumová Miroslava Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Lady 1984 YES
CUPER Radovan Combat Club Condor Prešov Regular 1978 YES
CZOCHER Mikulaš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1976 YES
CZUCZOR Zsolt KSSK - Komárno Regular 1975 YES
Danišek Ján Combat Club Omega Žilina Regular 1985 YES
Dano Miloš Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné SSenior 1961 YES
Dargaj Róbert Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1976 YES
DARU Peter ŠKP LUGER Žilina Regular 1981 YES
DE OLIVEIRA NETO Milton Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1981 YES
Deák Milan Shooting Club Atlas Piešťany SSenior 1959 YES
Demko Daniel Strelecký klub Hodkovce Senior 1972 YES
Demko Peter Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1985 YES
DIDY Jozef RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
Dikant Filip Combat Club Omega Žilina Regular 1989 YES
DINGA Mgr. Denis Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1972 YES
Djobek Juraj ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1974 YES
DOBRANSKÝ, Ing. Gabriel Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
Dobrovodský Michal RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1984 YES
Dojčan Richard Shooting Club Atlas Piešťany Junior 2007 YES
DÓKA Peter SKAR-NT Nový Tekov Regular 1977 YES
Dóková Veronika SKAR-NT Nový Tekov Lady 2005 YES
Dolinajec Roman Combat Club Omega Žilina Regular 1985 YES
DOLŇAN Zdeno SKAR-NT Nový Tekov SSenior 1963 YES
Donoval Jakub Crossbow Assault Team Priechod Regular 2000 YES
Dovala Anton ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1979 YES
DRAGÚŇ Martin KSSK - Komárno Regular 1978 YES
Drdák Juraj Combat Club Omega Žilina Regular 1984 YES
Drengubiak Jakub ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1996 YES
Drienik Vojtech ŠK PATRIOT Trnava Regular 1982 YES
DRIMAJ Peter Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
DRLIČKA Marek RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1985 YES
Droba Milan Crossbow Assault Team Priechod Regular 1978 YES
Dubeň Marián Combat Club Omega Žilina Senior 1973 YES
Duchyna Miroslav Combat Club Omega Žilina Regular 1991 YES
DUDÁŠOVÁ Jana Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Lady 1973 YES
DUPAJ Ján Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1979 YES
Ďurana Peter Combat Club Omega Žilina Regular 1976 YES
Ďurana Rudolf Combat Club Omega Žilina Regular 1978 YES
Ďurčo Marián ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1989 YES
Ďurdík Róbert RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1983 YES
Ďuricová Gabriela DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Lady 1973 YES
ĎURÍK Jaroslav SKAR-NT Nový Tekov Senior 1973 YES
Ďuriník Róbert Combat Club Omega Žilina Regular 1983 YES
Duroň Pavol ŠSK - Pribylina Pribylina Senior 1968 YES
Dutko Bc. Michal Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1991 YES
Dzubina Vladimír ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1983 YES
ECKER Karol SSK ISTROPOLIS Bratislava Senior 1965 YES
ECKER Július SSK ISTROPOLIS Bratislava Senior 1970 YES
ECKEROVÁ Lucia SSK ISTROPOLIS Bratislava Lady 1988 YES
ECKEROVÁ Martina SSK ISTROPOLIS Bratislava Lady 1971 YES
Eged František Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1986 YES
EHN František ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1981 YES
Éli Tomáš ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1991 YES
Eliáš Marek Combat Club Condor Prešov Regular 1983 YES
Fabricius Pavol RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
Fábry Ján Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1989 YES
Fábry Martin ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1992 YES
FAJNOR Rastislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1987 YES
FAŤUN Štefan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1978 YES
FECURA Vladimír Combat Club Condor Prešov Regular 1978 YES
FEDOR Marian CATUS Bernolákovo Regular 1979 YES
Fedorco Marek RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1985 YES
FEDOROVÁ Katarína CATUS Bernolákovo Lady 1981 YES
Feranc Peter Combat Club Omega Žilina Regular 1983 YES
Ferenčák Dominik KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves x 2001 YES
Ferjo Miloš Strelecký klub Hodkovce Regular 1984 YES
FIGEI, PaeDr. MBA Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1981 YES
Fillo Lukáš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1989 YES
Filo Július VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1981 YES
FOLTAN Stanislav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1978 YES
FRIDRICH, Doc. JUDr. PhD. Branislav ŠKP LUGER Žilina Regular 1979 YES
Frko Juraj Combat Club Omega Žilina Regular 1976 YES
Frolo Peter Combat Club Omega Žilina Senior 1967 YES
Fudalyová Beáta Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Lady 1992 YES
Fujasová Zuzana RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1977 YES
GABONAY Ján ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1986 YES
GÁBOR Marián ŠKP Banská Bystrica Regular 1979 YES
GAHÍR Marek Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1976 YES
GAHÍR, Jr. Marek Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1999 YES
GAJA Boris Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
Gálet Michal ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1982 YES
Gallik Emil Strelecký klub Hodkovce SSenior 1962 YES
Galo Dušan Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné SSenior 1956 YES
Ganyicz Martin Combat Club Omega Žilina Regular 1982 YES
Gargalík Marek Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
GÁSPÁR Gabriel ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
Gašparík Daniel Combat Club Omega Žilina Regular 1977 YES
Gavora Samuel Combat Club Omega Žilina Regular 1995 YES
GAZDÍK Ladislav Shooting team DYNAMIC Turčianske Teplice Regular 1974 YES
Gazdík Lukáš ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1986 YES
Gduľa Ing. Libor Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1980 YES
Géher Tomáš Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1982 YES
GEREK Matúš IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
Gergel Erik RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1990 YES
Gjabel Radoslav Combat Club Omega Žilina Regular 1975 YES
GLEZGO Tomáš Klub reprezentantov klubov Michalovce Senior 1972 YES
GOGOLA Miroslav ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1983 YES
GOLEIN Martin TAAŠ Mlynica 76 Regular 1974 YES
Gombálik Ladislav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1980 YES
GOMBOŠ Stanislav ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1982 YES
Gondek Jozef KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1977 YES
GONDEK Ing. Ľudovít KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1979 YES
Gono Dominik RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom x 1995 YES
GREČNÁR Ondrej ŠKP LUGER Žilina Senior 1971 YES
Gregor Peter Crossbow Assault Team Priechod Regular 1978 YES
Gregorová Mariana ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1976 YES
Gríger Zoltán ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
Grohoľ Robert Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1981 YES
GRUBIAK, Ing. Stanislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
Guláš Erik Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1999 YES
Gurský Andrej RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
GÜRTH Karol IPSC Team Bratislava SSenior 1950 YES
Haburčák Patrik Combat Club Omega Žilina Regular 1994 YES
Hajči Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
Hajduch Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
HAJTMAN Ákos ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1978 YES
HAJTMAN Csilla ŠSK X-Shot Kolárovo Lady 1970 YES
Halama Ing. Vladislav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1982 YES
HALÁS Dušan ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1985 YES
Halász Kamil Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1975 YES
Haluška Matej DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Regular 1995 YES
Hamadej Vladimír Klub reprezentantov klubov Michalovce Senior 1967 YES
Hanich Tomáš Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1979 YES
Hanták Pavol Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
HANULÁK Jozef ŠK PATRIOT Trnava Senior 1966 YES
HARMATH Marián SKAR-NT Nový Tekov Regular 1974 YES
Harťanský Bc.Matúš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1998 YES
Harťanský Bc Ondrej ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1998 YES
Haščák Ján Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
Hatalovský Ľubomír Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné SSenior 1962 YES
HATÁR Jakub RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
HAVIAR Samuel Športovo strelecký klub Rebels Košice Junior 2005 YES
HAVIAROVÁ, Ing. Janette RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1974 YES
Hazucha, Ing. Ivan SK TRITON Jesenské Senior 1970 YES
Hegedus Lukáš KSSK - Komárno Regular 2001 YES
HEINRICH, Ing. Roman ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1979 YES
Herega Štefan ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1980 YES
Himpán Andrej KSSK - Komárno Senior 1972 YES
Himpán Samuel KSSK - Komárno Regular 2003 YES
Himpánová Kristína KSSK - Komárno Lady 2003 YES
Himpánová Romana KSSK - Komárno Lady 2001 YES
Hladík Ryan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2010 YES
Hladík Daniel RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1985 YES
HLAVÁČIKOVÁ Alica ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1980 YES
HLAVIČKA Peter ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1975 YES
HLINKA Ivan ŠK CORGOŇ Nitra Senior 1967 YES
HOFER Mgr. Matej IPSC Team Bratislava Regular 1974 YES
Hogh Milan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1980 YES
HOĽAN Roman Combat Club Condor Prešov Senior 1970 YES
Holdy Ing. Ondrej Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1965 YES
HOLEČKO Peter Combat Club Omega Žilina SSenior 1959 YES
HOLIČ Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
Hollý, Ing. Peter ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1988 YES
HOLLÝ, MUDr. Martin Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1990 YES
Homonnai Ladislav SK TRITON Jesenské Senior 1969 YES
Horňák Jaroslav Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné SSenior 1956 YES
Horváth Ladislav Combat Club Omega Žilina Regular 1980 YES
Horváth Branislav KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 2000 YES
Horváth Marek KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1979 YES
HOS Ivan VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1974 YES
HOSTOVIČÁK Michal Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1975 YES
Hovančík Ondrej RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
HRABAJ Marián Športový strelecký klub MsP Prievidza Senior 1973 YES
HREBÍK Ing. Jozef ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1981 YES
Hric Štefan KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1979 YES
Hricov Štefan Combat Club Condor Prešov Senior 1973 YES
Hriseňko Miroslav Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1968 YES
HRIVNÁK Rastislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1976 YES
Hrivňák Ing. Matej Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1977 YES
Hrivnák Mgr.Ľubomír ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1983 YES
HRIVNÁK, ml. Rastislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1998 YES
HRNČIARIK Andrej Športovo strelecký klub Rebels Košice Regular 1992 YES
Hromník Roman RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1972 YES
Hudák Roman Strelecký klub Hodkovce Regular 1991 YES
Hudec zdenko RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
HUKEL Miroslav ŠSK Artemis Zvolen SSenior 1960 YES
Hulák Matej Combat Club Omega Žilina Regular 1996 YES
Hulej Vladimír Combat Club Omega Žilina Regular 1976 YES
Hulena Michal ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1980 YES
HUSÁR Štefan Strelecký klub Hodkovce Regular 1983 YES
Iľkovič Branislav Combat Club Condor Prešov Regular 1975 YES
Ivan Ondrej VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1988 YES
IVANOVIČ, Ing. Boris Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1972 YES
JACKO Ing. Róbert SKAR-NT Nový Tekov Regular 1975 YES
JÁGER Jozef ŠK PATRIOT Trnava Regular 1974 YES
JAKOUBEK Radoslav Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1973 YES
JAKUBE Patrik CATUS Bernolákovo Regular 1976 YES
Jamriška Michal Combat Club Omega Žilina Regular 1993 YES
Ján Hankovský Strelecký klub Hodkovce Senior 1972 YES
Ján Bystriansky Strelecký klub Hodkovce Regular 1981 YES
Ján Miškanin Strelecký klub Hodkovce Regular 1984 YES
Janáček Róbert Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1982 YES
JANÁK Ľuboš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1968 YES
Janček Martin Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1983 YES
JANČIAR Ján Crossbow Assault Team Priechod SSenior 1951 YES
Janech František Crossbow Assault Team Priechod Regular 1990 YES
Janega Tomáš Combat Club Omega Žilina Regular 1988 YES
JANKECH Roland RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1972 YES
Jankech Adam Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1994 YES
Jankech František Shooting Club Atlas Piešťany Senior 1971 YES
Jankech Jakub Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1997 YES
Jankech Martin Shooting Club Atlas Piešťany Junior 2007 YES
JANKOVIČ Ivan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Senior 1970 YES
Jankovič Rudolf RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
Jánsky Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1974 YES
Jantoš Jaroslav Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
Januš Jozef Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
JARÁBEK Martin ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1975 YES
Jaško Juraj Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1991 YES
JAVORČÍK Marek ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1978 YES
JELEŇ Michal ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1982 YES
Jelenčiak MUDr. Ivan Shooting team DYNAMIC Turčianske Teplice Senior 1967 YES
JENČÍK Milan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
Ježo Juraj Combat Club Omega Žilina Regular 1983 YES
JUHASZ Ladislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1968 YES
Jurčišin Peter Strelecký klub Hodkovce Regular 1985 YES
Jurek Samuel Combat Club Omega Žilina Regular 1995 YES
Kačinec Andrej Combat Club Omega Žilina Regular 1978 YES
Kačmáry Štefan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom SSenior 1962 YES
Kadlec Róbert Combat Club Omega Žilina Regular 1982 YES
KALIARIK, MUDr. PhD. Ladislav Strelecký klub Hodkovce Senior 1973 YES
Kalka Filip ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1983 YES
Kamenský Marek Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
KÁN Peter ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1983 YES
KAPINUS Miloslav TAAŠ Mlynica 76 Regular 1984 YES
Károly Karol SK TRITON Jesenské SSenior 1956 YES
Kašík Juraj Combat Club Omega Žilina Regular 1994 YES
KATIN Matus Strelecký klub Hodkovce Regular 1985 YES
Kavečanský Igor Strelecký klub Hodkovce Senior 1969 YES
Kirica Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom SSenior 1958 YES
KIŠŠ Juraj ŠK CORGOŇ Nitra Senior 1971 YES
Klabník Tomáš Strelecký klub Hodkovce Regular 1986 YES
Klačko ján RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1971 YES
KLAPKO Vladimír Strelecký klub Hodkovce Regular 1980 YES
KLAUČO Vladimír ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1989 YES
KLEPÁČ Iľja IPSC Team Bratislava Regular 1987 YES
Klocháň Michal Combat Club Omega Žilina Regular 1982 YES
Klofáč Alex Shooting Club Atlas Piešťany Regular 2002 YES
Knapec Juraj Combat Club Omega Žilina Regular 1994 YES
KNIEŽA, Ing. Vladimír VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1975 YES
KOCIAN Norbert ŠK PATRIOT Trnava Senior 1973 YES
Kocifajová Kristína Combat Club Omega Žilina Lady 1995 YES
Kocúr Vladimír Combat Club Omega Žilina Regular 1996 YES
Kocurko Adrián Combat Club Omega Žilina Regular 1998 YES
KOLC Ing. Ján IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
KOLESÁR Štefan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1966 YES
Kolodzej Patrik Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Regular 2000 YES
KOMAN, Mgr. Marián Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1968 YES
Action Air
KONČEK Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1976 YES
KOÓŠ, JUDr. Zoltán ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota SSenior 1960 YES
KOPUNEC Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1967 YES
Kopunec Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1977 YES
KORBA Rastislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
Korba Lukáš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2011 YES
KORDÍK Ing. Vladimír VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1973 YES
Koša Róbert Klub reprezentantov klubov Michalovce SSenior 1961 YES
KOSÁR Peter Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1995 YES
Košecký Dávid Combat Club Omega Žilina Regular 1992 YES
KÖSEGI Ľubomír IPSC Team Bratislava SSenior 1956 YES
Košíková Simona ŠSK Artemis Zvolen Lady 1994 YES
Kostolanský Jaroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1981 YES
Kotalík Juraj ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1987 YES
Kotleba Daniel RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1980 YES
Kotúľ Adam Combat Club Omega Žilina Regular 1993 YES
KOTVAN Radovan Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1973 YES
KOVÁČ Ondrej RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1973 YES
KOVÁČ Stanislav Športový strelecký klub MsP Prievidza SSenior 1963 YES
Kováč Attila SK TRITON Jesenské Senior 1965 YES
Kováčik Martin Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
Kováčiková Lucia Shooting team DYNAMIC Turčianske Teplice Lady 1996 YES
KOVAČOVIČ Emanuel IPSC Team Bratislava Regular 1980 YES
KOVÁR Martin ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1975 YES
Kozlík Ján SK TRITON Jesenské Regular 1975 YES
Kozma Marián RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1985 YES
Kozol Branislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Senior 1967 YES
Krajčír Dalibor ŠK CORGOŇ Nitra Senior 1971 YES
Krajčír Šimon ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1999 YES
KRAJŇAK Marian Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
KRÁKORA Pavel Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1978 YES
KRASLAN Igor ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1979 YES
Kraus Tomáš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1994 YES
KREUTZ, Ing. Erich ŠK PATRIOT Trnava Senior 1972 YES
Kristian Viktor Strelecký klub Hodkovce Regular 1988 YES
Krištóf Radoslav Combat Club Omega Žilina Regular 1987 YES
Kršjaková Dominika ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1982 YES
Kubačka Ján Combat Club Omega Žilina Regular 1983 YES
KUBICA Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
Kubinec Tomáš Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1979 YES
KUBUS Matúš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1985 YES
Kubuš Ján Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Regular 1977 YES
Kučera Tomáš ŠK PATRIOT Trnava Senior 1971 YES
Kuciaň Dušan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1988 YES
Kučkovská MVDr. Lucia Shooting Club Atlas Piešťany Lady 1978 YES
KUGLER Karol Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1973 YES
Kuľus Marek Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1981 YES
Kunz Andreas Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1976 YES
KUPČÁK Vladimír ŠKP LUGER Žilina Regular 1997 YES
Kuraj Miroslav ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1980 YES
KURAJSKÝ Miloš ŠKP LUGER Žilina Regular 1978 YES
Kurčík Matej ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1994 YES
Kuric Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1974 YES
Kúšik Igor VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1987 YES
Kušpál Boris Crossbow Assault Team Priechod Regular 1990 YES
KUSÝ, Bc. Matúš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1984 YES
Kusyova Bc. Zuzana Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Lady 1990 YES
Kuzma Jozef RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1985 YES
KVASNICA Juraj ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1975 YES
Kvasnica Matúš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Junior 2006 YES
Kvasnica Filip ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Junior 2008 YES
KÝPEŤ Michal ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1986 YES
Kysel Anton RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom SSenior 1958 YES
Kysela Roman Combat Club Omega Žilina Regular 1973 YES
Kýška Karol Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1975 YES
Laba Ivan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1979 YES
Labanc Martin Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1983 YES
Labanc Daniel Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1987 YES
Labuda Tomáš Combat Club Omega Žilina Regular 1990 YES
Labuda Erik Combat Club Omega Žilina Regular 1998 YES
Labudík Miroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1974 YES
LACIAKOVÁ Lucia ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1988 YES
Lacika Mario Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1990 YES
Ladislav Takáč Strelecký klub Hodkovce Regular 1996 YES
Lajčák Ján Combat Club Omega Žilina Regular 1988 YES
LALUHA Alfréd Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1975 YES
Lamper Peter Crossbow Assault Team Priechod Regular 1989 YES
Lancz Dominik Combat Club Omega Žilina Regular 1991 YES
LAŠOVSKÝ Matej Strelecký klub Hodkovce Regular 1976 YES
Latoš Štefan Combat Club Omega Žilina Senior 1971 YES
LAZORÍK Maroš Športovo strelecký klub Rebels Košice Senior 1972 YES
LAZORIK Ing. Peter ŠSK Artemis Zvolen Regular 1978 YES
LAZOVSKÝ Richard Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1971 YES
LEHOVEC, Ing. Antonín ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota SSenior 1950 YES
LENGHARD Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1977 YES
LEVÁK, Ing. Dušan SSK ISTROPOLIS Bratislava Regular 1974 YES
LÉVAY, JUDr. Kamil Strelecký klub Hodkovce Senior 1973 YES
LIESKOVSKÝ Frederik ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1999 YES
Líška Marcel Combat Club Omega Žilina Regular 1986 YES
LIŠKOVÁ Martina IPSC Team Bratislava Lady 1988 YES
Lisoň Róbert DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE x 1996 YES
LIZÚCH Martin ŠKP LUGER Žilina Regular 1994 YES
Action Air
Lojko Adam VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1999 YES
LŐRINČÍK, Ing. Matúš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1976 YES
Luknár Peter SK TRITON Jesenské Regular 1989 YES
Lunák Roman Shooting team DYNAMIC Turčianske Teplice Regular 1985 YES
Lupták Ján RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1980 YES
Ľuptovská Ivana ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1988 YES
Luptovský Peter ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
Macejík Ján Combat Club Omega Žilina Senior 1972 YES
MADEJ Matúš Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1982 YES
Magath Erik Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1999 YES
Magula Jaroslav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1985 YES
Majchrák Róbert Combat Club Omega Žilina Regular 1991 YES
Majdák Ján Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1970 YES
Majdán Dušan Combat Club Omega Žilina Regular 1987 YES
Majko Tomáš Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
MAJLING Andrej ŠSK Artemis Zvolen Senior 1972 YES
Majzel Samuel Crossbow Assault Team Priechod Regular 2001 YES
Mak Pavol KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1978 YES
Makara Martin Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1985 YES
Maňák Roman Combat Club Omega Žilina Regular 1994 YES
Marcina Ľubomír ŠSK PARABELLUM Láb Senior 1966 YES
Marcinek Martin Combat Club Omega Žilina Senior 1971 YES
Marcinka Lukáš ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1990 YES
Marek Juraj Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1977 YES
Marek Patrik Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1993 YES
Marek Čontofalský Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
Markotán Roman Crossbow Assault Team Priechod Regular 1988 YES
Maro Ladislav Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
Maroš Kostrec Crossbow Assault Team Priechod Regular 1991 YES
Martikán Milan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1984 YES
Martin Chovanec Strelecký klub Hodkovce Regular 1982 YES
Martinák Marek RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
Maruškinová Katarína Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Lady 1978 YES
MASAROVIČ, PhDr. Branislav ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1982 YES
MÁŤA Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1965 YES
MATEJA, Mgr. Ing. LL.M. Peter IPSC Team Bratislava Regular 1981 YES
Matejka Martin ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1983 YES
Maťko Marián Combat Club Omega Žilina Regular 1989 YES
Maťko Tomáš Combat Club Omega Žilina Regular 1984 YES
Matula Jaroslav Shooting Club Atlas Piešťany Senior 1972 YES
Matula Śtefan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1963 YES
MDDr. Bartošová Veronika Shooting Club Atlas Piešťany Lady 1984 YES
Medveď Tomáš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
MELAGA Ján Grand Power Club Banská Bystrica Senior 1971 YES
Meleš Radovan Combat Club Omega Žilina Regular 1975 YES
Melo Peter Combat Club Omega Žilina Regular 1993 YES
Merčák Štefan KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1984 YES
MERCEL, Mgr. Richard ŠK PATRIOT Trnava Regular 1981 YES
MERTL Zdenko Shooting team DYNAMIC Turčianske Teplice Senior 1971 YES
MESAROS Michal Strelecký klub Hodkovce Regular 1980 YES
Mesároš Patrik Combat Club Omega Žilina Regular 1994 YES
Mesko Miroslav ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1978 YES
Mesko Nikolas ŠK CORGOŇ Nitra Junior 2009 YES
Mesko Tobias ŠK CORGOŇ Nitra Junior 2006 YES
MEŽDEJ Radovan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1977 YES
Mgr. Solga Adam Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1983 YES
MICHALÁK Norbert Grand Power Club Banská Bystrica Senior 1966 YES
MICHALEC Ľubomír Grand Power Club Banská Bystrica Regular 1977 YES
Michalik Ľubomír Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Senior 1967 YES
Mihál Pavel ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1976 YES
Mihalčin Jozef Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné SSenior 1959 YES
Mihalec Jozef Combat Club Omega Žilina Regular 1978 YES
MIKA Marek Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
MIKES Filip ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1988 YES
MIKLA Ing. Mikuláš IPSC Team Bratislava SSenior 1961 YES
Miklan Ing. Martin Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1975 YES
MIKLOŠ Michal RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1984 YES
MIKOS Roland VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Senior 1970 YES
MIKULA Jozef ŠKP Banská Bystrica SSenior 1963 YES
Mikula Martin ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
Minár Róbert Combat Club Omega Žilina Regular 1993 YES
MINDEK Martin ŠSK - Pribylina Pribylina Senior 1973 YES
Mindek Milan Combat Club Omega Žilina Regular 1988 YES
MIŠÍK Ing. Peter ŠK PATRIOT Trnava Regular 1981 YES
Mitúch Jozef ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1983 YES
Mitúchová Mgr.Zuzana ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1987 YES
Mlacek Juraj Combat Club Omega Žilina Senior 1972 YES
MONGEL Egon Jozef RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1996 YES
MOTYČKA JUDr. Dalibor ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1987 YES
MRKVA Lukáš ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1984 YES
Mrva Matúš Combat Club Omega Žilina Regular 1988 YES
MÚDRY Juraj Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1985 YES
MÚDRY Ivan KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1987 YES
MULLER Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom SSenior 1961 YES
Munka Ján Combat Club Omega Žilina Regular 1975 YES
MYŠIAK Michal Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
MYŠIAK Štefan Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
Nagy Richard Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1991 YES
NAGY Mgr. Ernest Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1969 YES
Nálepka Alexander RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1956 YES
Nathaniel Petr VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Senior 1967 YES
NEČAS Karel IPSC Team Bratislava Senior 1972 YES
Nedzbala Radoslav Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1976 YES
NEMČOK Mgr. Libor IPSC Team Bratislava Senior 1970 YES
Nemcokova Zuzana IPSC Team Bratislava Lady 1977 YES
Nemčovský Peter Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1981 YES
Nereča Pavol RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1971 YES
NEŠTEPNÝ, Mgr. Peter ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1976 YES
NEU Mgr. Rastislav IPSC Team Bratislava Regular 1977 YES
Neumair Branislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom SSenior 1952 YES
Neumair Zuzana RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1975 YES
NOSÁL, Mgr. Matúš Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
Novák Ľubomír RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
Novosad Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1965 YES
NOVOTNÁ Marta RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1970 YES
Novotný Milan Strelecký klub Hodkovce Regular 1981 YES
Oberta Tomáš Combat Club Omega Žilina Regular 1991 YES
Ochraň Michal Combat Club Omega Žilina Regular 1984 YES
ODNECHTA Marián IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
Odnechta Tomáš IPSC Team Bratislava Regular 1984 YES
OLÁH Jozef KSSK - Komárno Regular 1974 YES
Olejár Juraj Strelecký klub Hodkovce Regular 1988 YES
OLIČ Jiří VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1976 YES
OLŠIAK, Ing. Igor SK TRITON Jesenské Senior 1966 YES
Olšinár František Strelecký klub Hodkovce Regular 1976 YES
Olšovský Lukáš ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1982 YES
Omamik Pavol Combat Club Omega Žilina Senior 1969 YES
Ondrašovič Miroslav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1988 YES
Ondrej Zoltán Combat Club Omega Žilina Regular 1990 YES
Ondrík Miroslav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1975 YES
Ondro Peter Combat Club Omega Žilina Regular 1983 YES
Oravec Norbert Shooting team DYNAMIC Turčianske Teplice Regular 1987 YES
Oravec Jakub Combat Club Condor Prešov Junior 2011 YES
ORAVEC, Ing Miroslav Combat Club Condor Prešov Regular 1982 YES
Oreško Miloš Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
Ozimný Miroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1972 YES
Pagáčik Juraj Combat Club Omega Žilina Regular 1982 YES
Pál Eugen SK TRITON Jesenské Senior 1966 YES
PÁL Július ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1987 YES
Paleník Miroslav ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1980 YES
Pálfy Viktor Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1989 YES
Pálka Dominik Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Junior 2010 YES
Pálka Alan Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Junior 2013 YES
PÁLKA Ing. Ján Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Senior 1965 YES
PALLÉR, Ing. Zoltán Strelecký klub Hodkovce Senior 1973 YES
Paluška Zdenko Shooting Club Atlas Piešťany Senior 1969 YES
PAMMER Miloš Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1974 YES
PANČÍK Ľubomír ŠSK Artemis Zvolen SSenior 1960 YES
PANČÍK Ing. Vladimír Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1977 YES
Pappová Helena Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Lady 1981 YES
Pastva Ľubomír Combat Club Omega Žilina Senior 1971 YES
Pasztor Viktor KSSK - Komárno Regular 1985 YES
Pavlík Michal Combat Club Omega Žilina Regular 1982 YES
PAVLÍK, JUDr. Ján VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Senior 1969 YES
Pavlis Vladimír Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1965 YES
Pavlovič Branislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1973 YES
Pavlovič Kamil RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1976 YES
Pazderka Radovan Combat Club Omega Žilina Regular 1989 YES
PEKÁRIK Marián Combat Club Condor Prešov Senior 1971 YES
Pelech Roman Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1974 YES
PENOV Anton CATUS Bernolákovo Senior 1970 YES
Peťovský Pavel ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1977 YES
Petrek Miroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1977 YES
PETRÍK Radoslav Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Regular 1975 YES
Petrok Michal Combat Club Omega Žilina SSenior 1961 YES
PIŠČEK Milan ŠKP LUGER Žilina Regular 1980 YES
PITOŇÁK Mgr. Martin IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
POHOVEJ JUDr. Michal VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1981 YES
Pokorský Milan Ing. ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa SSenior 1956 YES
Poláček Patrik Combat Club Omega Žilina Regular 1988 YES
Polach Daniel Combat Club Omega Žilina Regular 1984 YES
Polák Peter KSSK - Komárno Junior 2009 YES
Polák Peter KSSK - Komárno Regular 1980 YES
POLIAČIK Martin ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1974 YES
Poliak Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
POLIEVKA Ľubomír Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1968 YES
POÓR Tomáš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1982 YES
Popluhár Patrik ŠK PATRIOT Trnava Senior 1970 YES
Popovič Ivan Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1977 YES
POPOVIČ Bohuslav Športový strelecký klub MsP Prievidza Senior 1965 YES
PORUBSKÝ Miroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom SSenior 1963 YES
Pös Pavol ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1977 YES
Pösová Alžbeta ŠK CORGOŇ Nitra Junior 2005 YES
POSPÍŠIL Ing. Vladimír IPSC Team Bratislava SSenior 1950 YES
POTOČEK Branislav Shooting Club Atlas Piešťany Senior 1972 YES
POTOCKÝ Peter Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
POVRAZNÍK Stanislav Combat Club Omega Žilina Senior 1972 YES
PRAJ Filip RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1995 YES
Priadka Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1992 YES
PROSSEK, Mgr. Peter ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Senior 1970 YES
PÚCHOVSKÝ Ľubomír KSSK - Komárno Senior 1969 YES
PUPALA Ondrej ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
Račko Tomáš ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1979 YES
Račko Matej ŠK CORGOŇ Nitra Junior 2009 YES
RADOLEC Michal ŠKP LUGER Žilina Regular 1982 YES
RADOLEC Milan ŠKP LUGER Žilina SSenior 1958 YES
RADOŠOVSKÝ Peter CATUS Bernolákovo Regular 1978 YES
Radošovský Marcel Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1986 YES
Rafaj Ladislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1965 YES
Rastislav Grečko Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
Rehora Branislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1971 YES
REIF Jakub Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1993 YES
Rejta Rastislav DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Regular 1979 YES
REKEŇ, MUDr. Viktor PhD. KSSK - Komárno Regular 1988 YES
RÉTI Emil ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota SSenior 1962 YES
Revay Richard RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
REZBÁRIK Miroslav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1975 YES
Ridošková Alexandra Športovo strelecký klub Rebels Košice Junior 2006 YES
ROJKO Marek Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1979 YES
Ronay František Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1970 YES
ROŠKO Erik ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1975 YES
Rusnačko Vladimír Combat Club Omega Žilina Regular 1978 YES
RUŽIČKA Milan SKAR-NT Nový Tekov Senior 1973 YES
RÝDZI Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
RZESNIOWIECKI Roman Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1981 YES
SABO Radovan Strelecký klub Hodkovce Regular 1977 YES
ŠAFRÁNEK Matej ŠKP LUGER Žilina Regular 2002 YES
Saidler Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1991 YES
Šajánek Vladimír RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
Šajna Jaroslav Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1983 YES
Šalantay Peter DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Senior 1969 YES
Samek Branislav st. RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1966 YES
Santa Tomáš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1993 YES
Santa Ján RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1966 YES
SANTUS st. Albert KSSK - Komárno Senior 1965 YES
Sapieta Mário Combat Club Omega Žilina Regular 1978 YES
SÁRKÁNY Peter KSSK - Komárno Senior 1968 YES
Savka Michal ŠSK Artemis Zvolen Senior 1971 YES
Sčensný Štefan KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Senior 1971 YES
Sčensny Dušan Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Junior 2008 YES
Ščepko Samuel RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2007 YES
Ščepko Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1973 YES
Ščerbak RNDr. Ján Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1973 YES
Schalling Peter Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1982 YES
SCHIROK Alexander Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
Schlosser Radovan Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1979 YES
Schlosser Fedor Shooting Club Atlas Piešťany Junior 2009 YES
SCHMIDT Mgr. Roman ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1965 YES
SCIRANKA Martin Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Regular 1975 YES
ŠEBÍK Ivan Combat Club Omega Žilina Regular 1975 YES
Sedlák František Combat Club Condor Prešov Senior 1971 YES
Sedliaček Ondrej Combat Club Omega Žilina Regular 1990 YES
Šedovič Adam RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1994 YES
ŠEFRANKO Karol ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
Segeš Miroslav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1978 YES
SEKVENCOVÁ Dana IPSC Team Bratislava Lady 1966 YES
Seléši Miroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1972 YES
Selucká Veronika Shooting Club Atlas Piešťany Junior 2007 YES
Selucký Patrik Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1980 YES
Selucký Patrik Shooting Club Atlas Piešťany Junior 2009 YES
Seman Marek Combat Club Omega Žilina Regular 1995 YES
Šenkery Luboš Combat Club Omega Žilina Senior 1969 YES
ŠIMAŠEK Miroslav Combat Club Omega Žilina SSenior 1963 YES
ŠIMEK Lukáš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1982 YES
Šimek Juraj JUDr. ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1986 YES
Śipeky Michal RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1981 YES
ŠIRA Branislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1974 YES
SIRAŇ Rastislav ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
ŠIŠKA Michal ŠK PATRIOT Trnava Regular 1985 YES
ŠIŠKA Miloš ŠK PATRIOT Trnava SSenior 1961 YES
ŠKORVAGA Norbert Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1975 YES
Skubeň Jaroslav Combat Club Omega Žilina Regular 1983 YES
Skuhra Maroš Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
ŠKVARENINA Andrej Shooting team DYNAMIC Turčianske Teplice Senior 1973 YES
Sládek Daniel Combat Club Omega Žilina Regular 1976 YES
SLANINA Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
Šlapka Anton Combat Club Omega Žilina Regular 1977 YES
SLÁVIK Roman ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1975 YES
Slávik Ján Combat Club Omega Žilina Senior 1973 YES
Slezák Milan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom SSenior 1955 YES
Sluka Boris RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1965 YES
Šmál Niko Combat Club Omega Žilina Regular 1996 YES
Smolíček Ján ŠK PATRIOT Trnava Regular 1992 YES
Smrečan Igor Dominico Kordíky 138, 976 34 Kordíky Regular 1980 YES
Sninský JUDr. Marián Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1971 YES
Sobek Jaroslav Combat Club Condor Prešov Regular 1982 YES
Sokol Richard Strelecký klub Hodkovce Regular 1978 YES
Śoltis Rastislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1998 YES
Somorová Andrea Combat Club Omega Žilina Lady 1994 YES
Šoóš Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1977 YES
Sopko Peter Klub reprezentantov klubov Michalovce Senior 1965 YES
Sorkovský Miroslav Combat Club Omega Žilina Regular 1987 YES
SOROČINA Marek Klub reprezentantov klubov Michalovce Senior 1971 YES
ŠOTER Miroslav Strelecký klub Hodkovce Regular 1989 YES
Soviš Pavol RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1977 YES
Špánik Daniel RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1966 YES
Spratek Dušan KSL - shooting team Liptovský Mikuláš SSenior 1955 YES
STACH Branislav Combat Club Condor Prešov Regular 1974 YES
Stanček ml. Dušan KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1983 YES
STANKO Ľubomír Combat Club Condor Prešov Senior 1969 YES
Stanko JUDr. Juraj Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1991 YES
STANKOVÁ Anna Combat Club Condor Prešov Lady 1970 YES
Staňo Michal Combat Club Omega Žilina Regular 1984 YES
Stanovič Peter ŠK PATRIOT Trnava Regular 1985 YES
ŠTEFÁK Štefan Combat Club Omega Žilina Senior 1970 YES
Stopka Peter Combat Club Omega Žilina Regular 1983 YES
Štrbák Peter ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Senior 1964 YES
STRELECKÝ Marian Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1976 YES
Strieženec Viktor Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1980 YES
Styk Tomáš Crossbow Assault Team Priechod Regular 1990 YES
SUČÍK Radovan ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1984 YES
Šumaj Martin ŠSK PARABELLUM Láb Regular 1982 YES
ŠUPICA Marian KSSK - Komárno SSenior 1953 YES
Šutý Maroš Combat Club Omega Žilina Regular 1991 YES
ŠVIDER Michal Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1982 YES
Švidraň Ing.Martin ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1993 YES
Švidraňová Mgr.Silvia ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1976 YES
Švigár Vladislav Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Senior 1971 YES
Švigárová Nikoleta Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Lady 1999 YES
Svitič Ján Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1969 YES
Svitičová Ivana Športový Combat club JPS Snina Humenné Lady 1993 YES
Svrček Peter Combat Club Omega Žilina Regular 1985 YES
SZABÓ Alexander ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota SSenior 1963 YES
SZABÓ Attila ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1987 YES
Szeles Štefan Strelecký klub Hodkovce SSenior 1963 YES
Szendrei Ladislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1974 YES
Szendrei Dorina ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Junior 2009 YES
Szundi Máté KSSK - Komárno Junior 2006 YES
Szundi Andrej KSSK - Komárno Regular 1974 YES
Takáč Ladislav Strelecký klub Hodkovce Regular 1972 YES
TAKÁČ Mgr. Michal ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1984 YES
TAKÁCS Ondrej ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1988 YES
TALPAŠ Jozef Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
Tatarka Adrej Strelecký klub Hodkovce Regular 1976 YES
ŤAŽKÝ Miroslav ŠSK Artemis Zvolen Senior 1966 YES
TELEK Jozef Crossbow Assault Team Priechod Regular 1975 YES
TELEK Martin Crossbow Assault Team Priechod Regular 1982 YES
Tešlár Jozef Combat Club Omega Žilina Senior 1968 YES
Tinka Mgr. Matej Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1986 YES
Tiščenko Vasilij Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1983 YES
Tisch Marcel Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1978 YES
TIŠŤAN Martin TAAŠ Mlynica 76 Regular 1984 YES
Toldy Erik ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Junior 2011 YES
TOLDY, Mgr. Erik ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1980 YES
Tománek Mário RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1996 YES
Tomaščin Andrej Combat Club Omega Žilina Regular 1980 YES
Tomčala Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1994 YES
Tomeček Ján Strelecký klub SOKOL - Falcon shooting club Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné Regular 1989 YES
TOTH Zoltan Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava SSenior 1961 YES
TÓTH Vladimír IPSC Team Bratislava Regular 1974 YES
TOTH Andrej Športovo strelecký klub Rebels Košice Senior 1973 YES
Tóth Róbert VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1985 YES
TÓTH, Jr. Andrej Športovo strelecký klub Rebels Košice Regular 1997 YES
TOTHOVA Silvia Športovo strelecký klub Rebels Košice Lady 1973 YES
Trancygier Tomáš Shooting team DYNAMIC Turčianske Teplice Senior 1972 YES
Trebichavský Ján Marek Combat Club Omega Žilina Regular 1999 YES
TRENČAN Peter ŠSK PARABELLUM Láb Senior 1973 YES
Tretina Róbert Combat Club Omega Žilina Senior 1972 YES
Trúnek Matúš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1990 YES
Tudík Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1982 YES
Tulis Richard Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
Turčáni Slavomír Combat Club Omega Žilina Regular 1992 YES
Turňa Tomáš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1984 YES
Turzo Mgr.Jakub ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1989 YES
Tvrdý Viliam KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves SSenior 1962 YES
Uhlík Marek ŠK PATRIOT Trnava Regular 1990 YES
Uhlík Peter ŠK PATRIOT Trnava Regular 1986 YES
URBAN Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1930 YES
Urban Milan Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1978 YES
UTRATA Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1984 YES
UTRATA Rudolf ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
UTTO Anton ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1980 YES
Václavík Ivan Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
VACULA Miloš IPSC Team Bratislava SSenior 1954 YES
VALENT Peter ŠSK Artemis Zvolen Regular 1986 YES
Valentovič Roman ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1981 YES
VALUŠKA Marek RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1985 YES
Vámos Gábor Crossbow Assault Team Priechod Regular 1982 YES
Vančo Ján ŠSK Artemis Zvolen SSenior 1944 YES
VANČO ml. Ján ŠSK Artemis Zvolen Senior 1972 YES
VANEK Marian SSK ISTROPOLIS Bratislava Regular 1979 YES
VANEK Kristian SSK ISTROPOLIS Bratislava Regular 1999 YES
VANEKOVÁ Silvia SSK ISTROPOLIS Bratislava Lady 1977 YES
Vaneková Annemarie SSK ISTROPOLIS Bratislava Junior 2005 YES
Vanko Jakub RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
Varga Štefan SK TRITON Jesenské Senior 1974 YES
VÁROŠ Peter ŠKP LUGER Žilina Senior 1969 YES
Vaško Igor Combat Club Omega Žilina Regular 1975 YES
VAVREK Adrián Combat Club Condor Prešov Regular 1980 YES
VÉGH, Ing. Alexander ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
VEIS Vladimír Crossbow Assault Team Priechod Senior 1972 YES
VENCELÍK Radovan ŠSK PARABELLUM Láb Senior 1973 YES
Vereš Róbert Športový strelecký klub MsP Prievidza Senior 1970 YES
VESELSKÝ Dušan KSSK - Komárno SSenior 1957 YES
VINCE Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1964 YES
Vincent Marian Crossbow Assault Team Priechod Regular 1974 YES
VLKOLÍNSKY Valér KSSK - Komárno Senior 1967 YES
VNUČKO Ján Športový strelecký klub MsP Prievidza SSenior 1956 YES
Vnuk Ivan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1969 YES
Vödrös, Ing. Ján Strelecký klub Hodkovce Senior 1967 YES
Vojaský Ľubomír Combat Club Omega Žilina Regular 1985 YES
Volentics Zdenko VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Senior 1970 YES
VONDRÁK, MUDr. Andrej Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1981 YES
Vrabec Peter Combat Club Omega Žilina Senior 1971 YES
Vrábel Pavel Športový strelecký klub MsP Prievidza Senior 1971 YES
VYŠNÝ Marian KSL - shooting team Liptovský Mikuláš Senior 1969 YES
Vyšný Juraj Combat Club Omega Žilina Regular 1982 YES
Záborský Jakub Combat Club Omega Žilina Regular 1993 YES
Žáček Ľubomír IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
Žáček Štefan IPSC Team Bratislava Regular 1978 YES
Zach Marek RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1991 YES
Zachar Bystrík Športovo strelecký klub Rebels Košice Junior 2008 YES
Action Air
Zachar Branislav Športovo strelecký klub Rebels Košice Junior 2011 YES
Action Air
ZACHAR, Ing. Bystrík Strelecký klub Hodkovce Regular 1975 YES
Žačok Matej KSL - shooting team Liptovský Mikuláš Regular 1998 YES
Zajac Dušan Combat Club Omega Žilina Senior 1967 YES
ZÁLEŠÁK, Ing. Vladislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1984 YES
Zánický Dušan Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1987 YES
ŽARNAYOVÁ Zuzana Combat Club Condor Prešov Lady 1990 YES
ZEBEGNEY Róbert ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1971 YES
ZEBEGNEY Ladislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1975 YES
Železník Tomáš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1980 YES
ŽELINSKÝ Tibor IPSC Team Bratislava Regular 1981 YES
Žemberyová Zuzana SSK ISTROPOLIS Bratislava Lady 1992 YES
ZEMKO Patrik Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1996 YES
ŽENČÁR Pavol ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1997 YES
Žibrita, Mgr. Filip ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1983 YES
Žitňanský Juraj Shooting Club Atlas Piešťany Senior 1971 YES
Zlacký Damián ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1972 YES
Zlámal Tomáš Combat Club Omega Žilina Regular 1982 YES
Zlatý Ludovít RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
Žuch Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1977 YES



Databázu členov spravuje Štatistik SADS Filip Mikes. V prípade otázok ho kontaktujte na statistik@sads.sk.



Reprezentácia SADS
Fotogaléria
Novinky