IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby


Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Členovia SADS rok 2020

Registre FO v športe v zmysle zákona č.440/2015 Z.z - súbor na stiahnutie: PDF na stiahnutie

Zoradiť podľa: ipscPriezvisko ipscKlub ipscKategória ipscDátum narodenia

PRIEZVISKO MEMO KLUB KTG ROČNÍK +
DOBRANSKÝ, Jr. Gabriel DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2003 YES
BONKOVÁ Bibiána Športový Combat club JPS Snina Humenné Junior 2003 YES
Action Air
Koman Marián Tadeáš Športový Combat club JPS Snina Humenné Junior 2007 YES
Action Air
HRIVNÁK, ml. Rastislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Junior 1998 YES
HOSTOVIČÁK Ondrej DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2007 YES
ĎUREČKO Daniel DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2003 YES
BALCIAR Rastislav ŠSK Artemis Zvolen Junior 2000 YES
Himpánová Kristína ŠK CORGOŇ Nitra Junior 2003 YES
Himpán Samuel ŠK CORGOŇ Nitra Junior 2003 YES
Himpánová Romana ŠK CORGOŇ Nitra Junior 2001 YES
BANSKÁ, Mgr. Martina ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Lady 1973 YES
Action Air
FEDOROVÁ Katarína CATUS Bernolákovo Lady 1981 YES
SEKVENCOVÁ Dana IPSC Team Bratislava Lady 1966 YES
DRENKOVÁ Csilla ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1970 YES
TOTHOVA Silvia Strelecký klub Hodkovce Lady 1973 YES
CSALOVÁ, Mgr. Annamária SK TRITON Jesenské Lady 1971 YES
STANKOVÁ Anna Klub reprezentantov klubov Michalovce Lady 1970 YES
ŽARNAYOVÁ Zuzana Klub reprezentantov klubov Michalovce Lady 1990 YES
MOSKAĽOVÁ Simona Klub reprezentantov klubov Michalovce Lady 1990 YES
LACIAKOVÁ Lucia ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1988 YES
DUDÁŠOVÁ Jana Športový Combat club JPS Snina Humenné Lady 1973 YES
BEŇOVÁ Daniela ŠSK Artemis Zvolen Lady 1980 YES
HLAVÁČIKOVÁ Alica ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1980 YES
Košíková Simona ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1994 YES
Bc. Kusyova Zuzana Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Lady 1990 YES
ANGER Rado CATUS Bernolákovo Regular 1978 YES
BARTOŠ Peter Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
DÓKA Peter SKAR-NT Nový Tekov Regular 1977 YES
BONK Adrián Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
CZOCHER Mikulaš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1976 YES
ČISLÁK Gabriel VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1989 YES
DINGA Mgr. Denis Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1972 YES
FECURA Vladimír Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1978 YES
FEDOR Marian Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
FIGEI, Mgr. Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1981 YES
GOLEIN Martin TAAŠ Mlynica 76 Regular 1974 YES
GRUBIAK, Ing. Stanislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
HAJTMAN Ákos ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1978 YES
HOS Ivan VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1974 YES
JACKO Ing. Róbert SKAR-NT Nový Tekov Regular 1975 YES
JAKOUBEK Radoslav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
JUHASZ Ladislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1968 YES
KALINA Marian ŠSK Artemis Zvolen Regular 1970 YES
KIŠŠ Juraj ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1971 YES
KOLC Ing. Ján IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
LAZOVSKÝ Richard Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1971 YES
MAJLING Andrej ŠSK Artemis Zvolen Regular 1972 YES
MELAGA Ján Grand Power Club Banská Bystrica Regular 1971 YES
MIKA Marek Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
MIKLA Ing. Mikuláš IPSC Team Bratislava Regular 1961 YES
MIŠÍK Ing. Peter ŠK PATRIOT Trnava Regular 1981 YES
MYŠIAK Michal Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
MYŠIAK Štefan Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
NAGY jr Ernest Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1990 YES
NEČAS Karel IPSC Team Bratislava Regular 1972 YES
NEMČOK Mgr. Libor IPSC Team Bratislava Regular 1970 YES
NOSÁL, Mgr. Matúš Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
PAMMER Miloš Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1974 YES
PITOŇÁK Mgr. Martin IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
POLIAČIK Martin ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1974 YES
PROSSEK, Mgr. Peter ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1970 YES
PUPALA Ondrej ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
ŠEFRANKO Karol ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
ŠIRA Branislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1974 YES
TALPAŠ Jozef Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
UTTO Anton ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1980 YES
VANČO Ján ŠSK Artemis Zvolen Regular 1972 YES
SIRAŇ Rastislav ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
DOBRANSKÝ, Ing. Gabriel Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
SOROČINA Marek Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1971 YES
HOSTOVIČÁK Michal Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1975 YES
JANKOVIČ Ivan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1970 YES
ODNECHTA Marián IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
BOROVSKÝ Peter IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
POLIEVKA Ľubomír Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1968 YES
BOČA Rastislav CATUS Bernolákovo Regular 1976 YES
GONDEK Ing. ľudovít Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
HRIVNÁK Rastislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1976 YES
GLEZGO Tomáš Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1972 YES
ŽELINSKÝ Tibor IPSC Team Bratislava Regular 1981 YES
GRÁC Robert SKAR-NT Nový Tekov Regular 1972 YES
NEU Mgr. Rastislav IPSC Team Bratislava Regular 1977 YES
VALENT Peter ŠSK Artemis Zvolen Regular 1986 YES
KOCIAN Norbert ŠK PATRIOT Trnava Regular 1973 YES
TRENČAN Peter ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1973 YES
POTOCKÝ Peter Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
TÓTH Vladimír IPSC Team Bratislava Regular 1974 YES
ZACHAR, Ing. Bystrík Strelecký klub Hodkovce Regular 1976 YES
BIELIK Mikuláš ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1968 YES
KRAJŇAK Marian Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
JAKUBE Patrik CATUS Bernolákovo Regular 1976 YES
ŠIŠKA Michal ŠK PATRIOT Trnava Regular 1985 YES
HRABAJ Marián Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1973 YES
DRIMAJ Peter Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
TOTH Andrej Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
DUPAJ Ján Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1979 YES
HLAVIČKA Peter ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1975 YES
MEŽDEJ Radovan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1977 YES
RADOŠOVSKÝ Peter CATUS Bernolákovo Regular 1978 YES
LIKAVEC Martin ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1983 YES
GAZDÍK Ladislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1974 YES
STANKO Pavol ŠSK Artemis Zvolen Regular 1971 YES
FAŤUN Štefan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1978 YES
BOCSKORÁS Benjamín Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1971 YES
BREZOVSKÝ Stanislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
ANGELOV Angel ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
BREZA, MUDr. Ján Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1982 YES
VONDRÁK, MUDr. Andrej Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1981 YES
VAVREK Adrián Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
GEREK Matúš IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
TOLDY, Mgr. Erik ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1980 YES
UTRATA Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1984 YES
CHLEBOVCOVÁ, Ing. Zuzana ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1978 YES
GAŽI, Ing. Igor Strelecký klub Hodkovce Regular 1970 YES
KALIARIK, MUDr. PhD. Ladislav Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
GAJA Boris Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
SABO Radovan Strelecký klub Hodkovce Regular 1977 YES
JAVORČÍK Marek ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1978 YES
Krajčír Dalibor ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1971 YES
STANKO Ľubomír Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1969 YES
MICHALEC Ľubomír Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1977 YES
DE OLIVEIRA NETO Milton Strelecký klub Hodkovce Regular 1981 YES
MINDÁK Matúš VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1986 YES
JANCURA Viktor Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1995 YES
Action Air
KRÁKORA Pavel ŠK PATRIOT Trnava Regular 1978 YES
HEINRICH, Ing. Roman Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
HRKEL Ivan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1968 YES
REZBÁRIK Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1975 YES
KREUTZ, Ing. Erich ŠK PATRIOT Trnava Regular 1972 YES
ORAVEC, Ing Miroslav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1982 YES
UTRATA Rudolf ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
AGÓCS Tomáš ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
BONK Branislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
KOMAN, Mgr. Marián Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1968 YES
Action Air
LÉVAY, JUDr. Kamil Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
TIŠŤAN Martin TAAŠ Mlynica 76 Regular 1984 YES
MADEJ Matúš Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1982 YES
JENČÍK Milan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
LAŠOVSKÝ Matej Strelecký klub Hodkovce Regular 1976 YES
BABJAK Marek Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1993 YES
KAPINUS Miloslav TAAŠ Mlynica 76 Regular 1984 YES
MINDEK Martin ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1973 YES
CHOVANČÁK Lukáš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1994 YES
ŠKVARENINA Andrej Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1973 YES
KNIEŽA, Ing. Vladimír VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1975 YES
IVANOVIČ, Ing. Boris Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1972 YES
ANDREJOVSKÝ Jaroslav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1994 YES
LENGHARD Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1977 YES
HARŠÁNYI Andrej ŠK PATRIOT Trnava Regular 1984 YES
SLANINA Peter Crossbow Assault Team Priechod Regular 1978 YES
ŠALANTAY Peter Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1969 YES
JÁGER Jozef ŠK PATRIOT Trnava Regular 1974 YES
MATEJA, Mgr. Ing. LL.M. Peter IPSC Team Bratislava Regular 1981 YES
LADZIANSKÝ Kristián ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1987 YES
BENDA Tomáš ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1989 YES
RUŽIČKA Milan SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
ĎURÍK Jaroslav SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
DOBROTA Martin Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1979 YES
RAČANSKÝ Peter Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1977 YES
HOLLÝ, MUDr. Martin ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
KRÁLIK Martin ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1981 YES
HALÁS Dušan ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1985 YES
MIKES Filip ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1988 YES
KUSÝ, Bc. Matúš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1984 YES
HALLO František ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1974 YES
JELEŇ Michal ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1982 YES
KÁN Peter ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1983 YES
KVASNICA Juraj ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1975 YES
ZEMKO Patrik Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1996 YES
BAŽÍK, MUDr. Rastislav Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
BAKALÁR Martin VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1987 YES
ŠAVEL, Mgr. Bohumír VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1969 YES
ORBAN Juraj VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1978 YES
JURSKÝ, Ing. Stanislav VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1986 YES
VILINSKÝ, Ing. Tomáš Strelecký klub Hodkovce Regular 1989 YES
MERCEL, Mgr. Richard ŠK PATRIOT Trnava Regular 1981 YES
CÍFERSKÝ, Mgr. Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1974 YES
ZÁLEŠÁK, Ing. Vladislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1984 YES
ANTOL, Ing. Juraj Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
Bohmer Marian ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1976 YES
Dovala Anton ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1979 YES
VÉGH, Ing. Alexander SK TRITON Jesenské Regular 1989 YES
CÁRIK Martin Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1968 YES
ŽENČÁR Pavol ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1997 YES
Klabník Tomáš Strelecký klub Hodkovce Regular 1986 YES
Boroš Ján Strelecký klub Hodkovce Regular 1985 YES
Filo Július VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1981 YES
BACHRATÝ Ing. Martin ŠK PATRIOT Trnava Regular 1979 YES
Žáček Ľubomír IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
CREA Edoardo Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
SZABÓ Attila SK TRITON Jesenské Regular 1987 YES
ŽENČÁR St. Pavol ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1974 YES
PANČÍK Ing. Vladimír ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1977 YES
Žáček Štefan IPSC Team Bratislava Regular 1978 YES
HREBÍK Ing. Jozef ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1981 YES
TAKÁČ Mgr. Michal ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1984 YES
MOTYČKA JUDr. Dalibor ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1987 YES
ZEBEGNEY Ladislav Strelecký klub Hodkovce Regular 1975 YES
GABONAY Ján ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1986 YES
VENCELÍK Radovan ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1973 YES
LAZORÍK Ing. Peter VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1978 YES
POHOVEJ JUDr. Michal VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1981 YES
MIKOS Roland VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1970 YES
PETRÍČEK Marek VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1986 YES
MERTL Zdenko ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1971 YES
Gondek Jozef Combat Club Omega Žilina Regular 1977 YES
Ďuriník Róbert Combat Club Omega Žilina Regular 1983 YES
GOGOLA Miroslav ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1983 YES
Blaho Marek ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1977 YES
Hajči Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
Gríger Zoltán ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
KUBUS Matúš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1985 YES
Matej KURČÍK ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1994 YES
BOBEK Andrej ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1975 YES
TAKÁCS Ondrej ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1988 YES
Janček Martin Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1983 YES
LALUHA Alfréd Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1975 YES
Gebrjan Roman Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
JÁNOŠ Ivan SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
Peťovský Pavel ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1977 YES
Himpán Andrej ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1972 YES
Lőrincz Márk ŠSK Artemis Zvolen Regular 1975 YES
Popluhár Patrik ŠK PATRIOT Trnava Regular 1970 YES
Šutý Maroš Combat Club Omega Žilina Regular 1991 YES
Tomaščin Andrej Combat Club Omega Žilina Regular 1980 YES
Meleš Radovan Combat Club Omega Žilina Regular 1975 YES
Bakay Peter Combat Club Omega Žilina Regular 1967 YES
BARTEK Ing. Peter IPSC Team Bratislava Senior 1968 YES
BELKO Jozef ŠSK Artemis Zvolen Senior 1962 YES
CIRBUS Emil ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Senior 1962 YES
HOLEČKO Peter Combat Club Omega Žilina Senior 1959 YES
KOÓŠ, JUDr. Zoltán ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1960 YES
KOVÁČ Stanislav Športový strelecký klub MsP Prievidza Senior 1963 YES
MICHALÁK Norbert Grand Power Club Banská Bystrica Senior 1966 YES
NAGY Mgr. Ernest Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1969 YES
PANČÍK Ľubomír ŠSK Artemis Zvolen Senior 1960 YES
PAVLÍK, JUDr. Ján VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Senior 1969 YES
SCHMIDT Mgr. Roman ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1965 YES
SZABÓ Alexander ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1963 YES
ŠIMAŠEK Miroslav Combat Club Omega Žilina Senior 1963 YES
ŤAŽKÝ Miroslav ŠSK Artemis Zvolen Senior 1966 YES
RÉTI Emil ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Senior 1962 YES
VINCE Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1964 YES
HUKEL Miroslav ŠSK Artemis Zvolen Senior 1960 YES
ŠIŠKA Miloš ŠK PATRIOT Trnava Senior 1961 YES
OLŠIAK, Ing. Igor SK TRITON Jesenské Senior 1966 YES
KOLESÁR Štefan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1966 YES
HANULÁK Jozef ŠK PATRIOT Trnava Senior 1966 YES
DOLŇAN Zdeno SKAR-NT Nový Tekov Senior 1963 YES
KLEIN, Ing. Pavol ŠSK Artemis Zvolen Senior 1965 YES
Varga Vojtech Strelecký klub Hodkovce Senior 1966 YES
PODSTAVEK Roman ŠSK Artemis Zvolen Senior 1966 YES
Ing. Krampl Ján Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1967 YES
BLÁHA Vladislav IPSC Team Bratislava SSenior 1956 YES
ČISLÁK, Ing. Miloslav VSC - Valkíria strelecký club Bratislava SSenior 1956 YES
GÜRTH Karol IPSC Team Bratislava SSenior 1950 YES
KÖSEGI Ľubomír IPSC Team Bratislava SSenior 1956 YES
KOVÁČIK Pavol Grand Power Club Banská Bystrica SSenior 1956 YES
LEHOVEC, Ing. Antonín ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota SSenior 1950 YES
POSPÍŠIL Ing. Vladimír IPSC Team Bratislava SSenior 1950 YES
SLANINA Svetozár Crossbow Assault Team Priechod SSenior 1952 YES
VNUČKO Ján Športový strelecký klub MsP Prievidza SSenior 1956 YES
CHALUPA Cyril ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa SSenior 1956 YES
CSALA Ondrej SK TRITON Jesenské SSenior 1954 YES
VACULA Miloš IPSC Team Bratislava SSenior 1954 YES
Vančo Ján ŠSK Artemis Zvolen SSenior 1944 YES



Databázu členov spravuje Štatistik SADS Filip Mikes. V prípade otázok ho kontaktujte na statistik@sads.sk.



Reprezentácia SADS
Fotogaléria
Novinky