IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby


Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Členovia SADS rok 2021

Registre FO v športe v zmysle zákona č.440/2015 Z.z - súbor na stiahnutie: PDF na stiahnutie

Zoradiť podľa: ipscPriezvisko ipscKlub ipscKategória ipscDátum narodenia

PRIEZVISKO MEMO KLUB KTG ROČNÍK +
BARANČIK Ivan ŠKP LUGER Žilina Regular 1974 YES
DARU Peter ŠKP LUGER Žilina Regular 1981 YES
GREČNÁR Ondrej ŠKP LUGER Žilina Regular 1971 YES
PÁLKA Ing. Ján ŠKP LUGER Žilina Senior 1965 YES
RADOLEC Milan ŠKP LUGER Žilina Senior 1958 YES
ŠAFRÁNEK Matej ŠKP LUGER Žilina Junior 2002 YES
VÁROŠ Peter ŠKP LUGER Žilina Regular 1969 YES
SÁGA Radoslav ŠKP LUGER Žilina Regular 1982 YES
ŠAFRÁNEK Andrej ŠKP LUGER Žilina Regular 1963 YES
Šafránek Jakub ŠKP LUGER Žilina Regular 1997 YES
FECURA Vladimír Combat Club Condor Prešov Regular 1978 YES
FOĽTA Jaroslav Combat Club Condor Prešov Regular 1977 YES
POHLOD Ján Combat Club Condor Prešov Regular 1972 YES
SEDLÁK František Combat Club Condor Prešov Senior 1971 YES
GOGA Marian Combat Club Condor Prešov Regular 1986 YES
Sobek Jaroslav Combat Club Condor Prešov Regular 1950 YES
STACH Branislav Combat Club Condor Prešov Regular 1974 YES
ČEMSÁK Martin Combat Club Condor Prešov Regular 1989 YES
BOCSKORÁS Benjamín Combat Club Condor Prešov Regular 1971 YES
CUPER Radovan Combat Club Condor Prešov Regular 1978 YES
STANKO Ľubomír Combat Club Condor Prešov Regular 1969 YES
STANKOVÁ Anna Combat Club Condor Prešov Lady 1970 YES
ORAVEC, Ing Miroslav Combat Club Condor Prešov Regular 1982 YES
Augustinský Viliam Combat Club Condor Prešov Senior 1964 YES
Demeter Igor Combat Club Condor Prešov Senior 1966 YES
Hasaj Radovan Combat Club Condor Prešov Regular 1977 YES
Polahár Marko Combat Club Condor Prešov Senior 1966 YES
Čontofalský Dušan Combat Club Condor Prešov Regular 1979 YES
Eliáš Marek Combat Club Condor Prešov Regular 1983 YES
Śvec Ondrej Combat Club Condor Prešov Regular 1973 YES
KOVÁČIK Pavol Grand Power Club Banská Bystrica SSenior 1956 YES
MELAGA Ján Grand Power Club Banská Bystrica Regular 1971 YES
MICHALÁK Norbert Grand Power Club Banská Bystrica Senior 1966 YES
BARTEK Ing. Peter IPSC Team Bratislava Senior 1968 YES
BLÁHA Vladislav IPSC Team Bratislava SSenior 1956 YES
GÜRTH Karol IPSC Team Bratislava SSenior 1950 YES
HOFER Mgr. Matej IPSC Team Bratislava Regular 1974 YES
KOLC Ing. Ján IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
KÖSEGI Ľubomír IPSC Team Bratislava SSenior 1956 YES
MIKLA Ing. Mikuláš IPSC Team Bratislava Regular 1961 YES
NEČAS Karel IPSC Team Bratislava Regular 1972 YES
NEMČOK Mgr. Libor IPSC Team Bratislava Regular 1970 YES
PITOŇÁK Mgr. Martin IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
POSPÍŠIL Ing. Vladimír IPSC Team Bratislava SSenior 1950 YES
SEKVENCOVÁ Dana IPSC Team Bratislava Lady 1966 YES
ODNECHTA Marián IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
BOROVSKÝ Peter IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
ŽELINSKÝ Tibor IPSC Team Bratislava Regular 1981 YES
NEU Mgr. Rastislav IPSC Team Bratislava Regular 1977 YES
TÓTH Vladimír IPSC Team Bratislava Regular 1974 YES
GEREK Matúš IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
LIŠKOVÁ Martina IPSC Team Bratislava Lady 1988 YES
HARACH Martin IPSC Team Bratislava Regular 1977 YES
MATEJA, Mgr. Ing. LL.M. Peter IPSC Team Bratislava Regular 1981 YES
BARTEKOVÁ, PhDr. Mária IPSC Team Bratislava Lady 1992 YES
VACULA Miloš IPSC Team Bratislava SSenior 1954 YES
Žáček Ľubomír IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
JUHÁR Imrich IPSC Team Bratislava SSenior 1952 YES
Žáček Štefan IPSC Team Bratislava Regular 1978 YES
Nemcokova Zuzana IPSC Team Bratislava Lady 1977 YES
Odnechta Tomáš IPSC Team Bratislava Regular 1930 YES
BANSKÁ, Mgr. Martina ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Lady 1973 YES
Action Air
CIRBUS Emil ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Senior 1962 YES
LEHOVEC, Ing. Antonín ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota SSenior 1950 YES
PROSSEK, Mgr. Peter ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Senior 1970 YES
RÉTI Emil ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Senior 1962 YES
LIKAVEC Martin ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1983 YES
TOLDY, Mgr. Erik ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1980 YES
CHLEBOVCOVÁ, Ing. Zuzana ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1978 YES
SLÁVIK Roman ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1975 YES
CZOCHER Mikulaš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1976 YES
DINGA Mgr. Denis Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1972 YES
JUHASZ Ladislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1968 YES
LAZOVSKÝ Richard Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1971 YES
NAGY jr Ernest Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1990 YES
NAGY Mgr. Ernest Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1969 YES
ŠIRA Branislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1974 YES
TALPAŠ Jozef Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
TOTH Zoltan Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1930 YES
POLIEVKA Ľubomír Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1968 YES
KRAJŇAK Marian Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
DRIMAJ Peter Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
VONDRÁK, MUDr. Andrej Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1981 YES
KUSÝ, Bc. Matúš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1984 YES
ZEMKO Patrik Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1996 YES
ZÁLEŠÁK, Ing. Vladislav Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1984 YES
ANTOL, Ing. Juraj Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Regular 1979 YES
Krampl Ing. Ján Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Senior 1967 YES
Kusyova Bc. Zuzana Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Lady 1990 YES
Kopernický Tomáš Športový Klub Polície ALFA Bratislava Bratislava Junior 2004 YES
BELKO Jozef ŠSK Artemis Zvolen Senior 1962 YES
MAJLING Andrej ŠSK Artemis Zvolen Regular 1972 YES
PANČÍK Ľubomír ŠSK Artemis Zvolen Senior 1960 YES
PUPALA Ondrej ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
ŠEFRANKO Karol ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
ŤAŽKÝ Miroslav ŠSK Artemis Zvolen Senior 1966 YES
VANČO Ján ŠSK Artemis Zvolen Regular 1972 YES
SIRAŇ Rastislav ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
VALENT Peter ŠSK Artemis Zvolen Regular 1986 YES
HUKEL Miroslav ŠSK Artemis Zvolen Senior 1960 YES
STANKO Pavol ŠSK Artemis Zvolen Regular 1971 YES
BEŇOVÁ Daniela ŠSK Artemis Zvolen Lady 1980 YES
KLEIN, Ing. Pavol ŠSK Artemis Zvolen Senior 1965 YES
BALCIAR Rastislav ŠSK Artemis Zvolen Regular 2000 YES
Vančo Ján ŠSK Artemis Zvolen SSenior 1944 YES
DOBRANSKÝ, Jr. Gabriel DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2003 YES
HOSTOVIČÁK Ondrej DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2007 YES
ĎUREČKO Daniel DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2003 YES
Ďuricová Gabriela DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Lady 1973 YES
ČERVAŇANSKÝ Marian ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1950 YES
FUSKA ľuboš ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Senior 1963 YES
GAJDOŠÍK Jozef ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra SSenior 1954 YES
HLINKA Ivan ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Senior 1967 YES
KIŠŠ Juraj ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1971 YES
STODOLA Juraj ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1977 YES
VEREŠ Sebastian ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1972 YES
Kišš Peter ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1974 YES
Šprocha Marek ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1986 YES
GAHÍR, Jr. Marek ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1999 YES
JAVORČÍK Marek ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1978 YES
Krajčír Dalibor ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1971 YES
Krajčír Šimon ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1999 YES
KRÁLIK Martin ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1981 YES
KOPÁČ Ivan ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1977 YES
HALÁS Dušan ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1985 YES
HALLO František ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1974 YES
PANČÍK Ing. Vladimír ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1977 YES
HREBÍK Ing. Jozef ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1981 YES
TAKÁČ Mgr. Michal ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1984 YES
MOTYČKA JUDr. Dalibor ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1987 YES
Himpánová Kristína ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Junior 2003 YES
Peťovský Pavel ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1977 YES
Himpán Andrej ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1972 YES
Himpán Samuel ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Junior 2003 YES
Himpánová Romana ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Junior 2001 YES
Bako Roman ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1982 YES
Ladislav Gombálik ŠK CORGOŇ Športový klub CORGOŇ Nitra Regular 1980 YES
HUSÁR Štefan Strelecký klub Hodkovce Regular 1983 YES
HRNČIARIK Andrej Strelecký klub Hodkovce Regular 1992 YES
HRNČIARIK Juraj Strelecký klub Hodkovce Regular 1967 YES
VYŠNÝ Marian Strelecký klub Hodkovce Regular 1969 YES
ZACHAR, Ing. Bystrík Strelecký klub Hodkovce Regular 1975 YES
PALLÉR, Ing. Zoltán Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
BARNA Peter Strelecký klub Hodkovce Regular 1978 YES
TOTH Andrej Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
TOTHOVA Silvia Strelecký klub Hodkovce Lady 1973 YES
ŠOTER Miroslav Strelecký klub Hodkovce Regular 1989 YES
LAZORÍK Maroš Strelecký klub Hodkovce Regular 1972 YES
BARNOVÁ, Mgr. Silvia Strelecký klub Hodkovce Lady 1977 YES
GAŽI, Ing. Igor Strelecký klub Hodkovce Regular 1970 YES
KALIARIK, MUDr. PhD. Ladislav Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
GAJA Boris Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
MESAROS Michal Strelecký klub Hodkovce Regular 1980 YES
KATIN Matus Strelecký klub Hodkovce Regular 1985 YES
SABO Radovan Strelecký klub Hodkovce Regular 1977 YES
LÉVAY, JUDr. Kamil Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
SABO Sebastián Strelecký klub Hodkovce Junior 2007 YES
Action Air
LAŠOVSKÝ Matej Strelecký klub Hodkovce Regular 1976 YES
KLABNÍK Tomaš Strelecký klub Hodkovce Regular 1986 YES
VILINSKÝ, Ing. Tomáš Strelecký klub Hodkovce Regular 1989 YES
Boroš Ján Strelecký klub Hodkovce Regular 1985 YES
ZEBEGNEY Ladislav Strelecký klub Hodkovce Regular 1975 YES
Varga Vojtech Strelecký klub Hodkovce Senior 1966 YES
Šolc Robert Strelecký klub Hodkovce Regular 1979 YES
Brezina Marek Strelecký klub Hodkovce Regular 1995 YES
Tomáš Chmúra Strelecký klub Hodkovce Junior 2006 YES
Szeles Štefan Strelecký klub Hodkovce Senior 1963 YES
Olejár Juraj Strelecký klub Hodkovce Regular 1988 YES
Gallik Emil Strelecký klub Hodkovce Senior 1962 YES
Haščák Ján Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
Beke Branislav Strelecký klub Hodkovce Regular 2000 YES
Vödrös, Ing. Ján Strelecký klub Hodkovce Senior 1967 YES
Demko Daniel Strelecký klub Hodkovce Regular 1972 YES
Ferjo Miloš Strelecký klub Hodkovce Regular 1984 YES
Jurčišin Peter Strelecký klub Hodkovce Regular 1985 YES
Borodayev Denis Strelecký klub Hodkovce Regular 1972 YES
DÓKA Peter SKAR-NT Nový Tekov Regular 1977 YES
JACKO Ing. Róbert SKAR-NT Nový Tekov Regular 1975 YES
DOLŇAN Zdeno SKAR-NT Nový Tekov Senior 1963 YES
RUŽIČKA Milan SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
ĎURÍK Jaroslav SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
JÁNOŠ Ivan SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
HARMATH Marián SKAR-NT Nový Tekov Regular 1974 YES
CSALOVÁ, Mgr. Annamária SK TRITON Jesenské Lady 1971 YES
CSALA Ondrej SK TRITON Jesenské SSenior 1954 YES
OLŠIAK, Ing. Igor SK TRITON Jesenské Senior 1966 YES
GÁSPÁR Gabriel SK TRITON Jesenské Regular 1977 YES
BONK Adrián Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
JAKOUBEK Radoslav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
MIKA Marek Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
DUPAJ Ján Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1979 YES
MEŽDEJ Radovan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1977 YES
BREZOVSKÝ Stanislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
JANCURA Viktor Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1995 YES
Action Air
DUDÁŠOVÁ Jana Športový Combat club JPS Snina Humenné Lady 1973 YES
BONK Branislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
BONKOVÁ Bibiána Športový Combat club JPS Snina Humenné Junior 2003 YES
Action Air
KOMAN, Mgr. Marián Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1968 YES
Action Air
MADEJ Matúš Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1982 YES
BABJAK Marek Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1993 YES
IVANOVIČ, Ing. Boris Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1972 YES
ANDREJOVSKÝ Jaroslav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1994 YES
KOTVAN Radovan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
Koman Marián Tadeáš Športový Combat club JPS Snina Humenné Junior 2007 YES
Action Air
CÁRIK Martin Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1968 YES
CÁRIK Samuel Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1994 YES
CREA Edoardo Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
Bobik Peter Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1978 YES
Baulovič Ing. Ján Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
Bednár Eduard Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1978 YES
Action Air
Cuculič Vladimír Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1979 YES
Action Air
Čabák Vladimír Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1981 YES
Čerevková JUDr. Simona Športový Combat club JPS Snina Humenné Lady 1986 YES
Dano Miloš Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1961 YES
Demjan Peter Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1985 YES
Action Air
Durkot Štefan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1980 YES
Emmel Michal Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1962 YES
Farkaš Branislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1972 YES
Fedorcová Katarína Športový Combat club JPS Snina Humenné Lady 1978 YES
Gašpar Richard Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1994 YES
Gduľa Ing. Libor Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1980 YES
Greš Martin Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
Action Air
Grohoľ Robert Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1981 YES
Gubacký Marián Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1971 YES
Harman Dušan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1980 YES
Hirčko Marián Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
Holdy Ing. Michal Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1987 YES
Action Air
Holdy Ing. Ondrej Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1965 YES
Action Air
Holub Ing. Jaroslav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1976 YES
Horňák Jaroslav Športový Combat club JPS Snina Humenné SSenior 1956 YES
Hrivňák Ing. Matej Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1977 YES
Humeník Ľubomír Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1971 YES
Jančošek Mgr. Marián Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1965 YES
Jankaj Ladislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1979 YES
Ješo Tibor Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1985 YES
Sninský JUDr. Marián Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1971 YES
Karoľ Mgr. Pavol Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1971 YES
Kislík Jozef Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1980 YES
Komarc Erik Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1988 YES
Košč Peter Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1976 YES
Kristev Tomáš Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1978 YES
Action Air
Kvašná Ľudmila Športový Combat club JPS Snina Humenné Lady 2007 YES
Action Air
Kvašný Ondrej Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1970 YES
Laba Ivan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1979 YES
Labanc Eliáš Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1967 YES
Action Air
Majdák Ján Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1970 YES
Majický Matúš Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1979 YES
Makara Martin Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1985 YES
Mihalčin Jozef Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1959 YES
Michalenko Peter Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1971 YES
Nedzbala Radoslav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1976 YES
Orendáč Ján Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1964 YES
Palasiewicz Ervín Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1963 YES
Pavlis Vladimír Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1965 YES
Peleščák Ing. Vladislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1963 YES
Petro Pavol Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1984 YES
Pindroch Michal Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
Roch MUDr. Peter Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1956 YES
Sentelík Radovan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
Shumeiko Vitalij Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1986 YES
Action Air
Schlimbach Stanislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1995 YES
Stanko JUDr. Juraj Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1991 YES
Sukel Jozef Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1984 YES
Svitič Ján Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1969 YES
Svitičová Ivana Športový Combat club JPS Snina Humenné Lady 1993 YES
Šajna Jaroslav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1983 YES
Štoka Milan Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1991 YES
Švigár Vladislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Senior 1971 YES
Tamaš Ing. Ladislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
Tisch Marcel Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1978 YES
Vasičkanin Ondrej Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1973 YES
FIGEI, Mgr. MBA Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1981 YES
GRUBIAK, Ing. Stanislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
HAJTMAN Ákos ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1978 YES
KOÓŠ, JUDr. Zoltán ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1960 YES
SCHMIDT Mgr. Roman ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1965 YES
SZABÓ Alexander ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1963 YES
ZEBEGNEY Róbert ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1971 YES
DRENKOVÁ Csilla ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1970 YES
VINCE Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1964 YES
KOLESÁR Štefan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1966 YES
GOMBOŠ Stanislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1982 YES
ANGELOV Angel ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
UTRATA Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1984 YES
LACIAKOVÁ Lucia ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1988 YES
HRKEL Ivan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1968 YES
UTRATA Rudolf ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
AGÓCS Tomáš ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
VÉGH, Ing. Alexander ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
SZABÓ Attila ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1987 YES
Hajči Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
Gríger Zoltán ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
Szórád Dávid ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1981 YES
Štecová Zuzana ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1996 YES
Éli Tomáš ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1991 YES
Balciar Ing. Drahoslav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1966 YES
MRKVA Lukáš ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1984 YES
JARÁBEK Martin ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1975 YES
NEŠTEPNÝ, Mgr. Peter ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1976 YES
EHN František ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1981 YES
KOVÁR Martin ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1975 YES
Miertuš Roman ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1971 YES
Valentovič Roman ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1981 YES
BARTOŠ Peter Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
NOSÁL, Mgr. Matúš Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
SLANINA Svetozár Crossbow Assault Team Priechod SSenior 1952 YES
VEIS Vladimír Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
DOBRANSKÝ, Ing. Gabriel Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
SOROČINA Marek Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1971 YES
HOSTOVIČÁK Michal Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1975 YES
GLEZGO Tomáš Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1972 YES
POTOCKÝ Peter Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
VAVREK Adrián Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
DE OLIVEIRA NETO Milton Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1981 YES
MOSKAĽOVÁ Simona Klub reprezentantov klubov Michalovce Lady 1990 YES
MÚDRY Juraj Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1985 YES
Gebrjan Roman Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1980 YES
Halász Kamil Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1930 YES
Zánický Dušan Klub reprezentantov klubov Michalovce Regular 1930 YES
POLIAČIK Martin ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1974 YES
TRENČAN Peter ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1973 YES
LADZIANSKÝ Kristián ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1987 YES
GABONAY Ján ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1986 YES
VENCELÍK Radovan ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1973 YES
Blaho Marek ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1977 YES
MICHALEC Ľubomír Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1977 YES
DOBROTA Martin Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1979 YES
RAČANSKÝ Peter Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1977 YES
HANDULA Ján Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1986 YES
KLAUČO Vladimír ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1989 YES
MINDEK Martin ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1973 YES
SUČÍK Radovan ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1984 YES
Bohmer Marian ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1976 YES
Dovala Anton ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1979 YES
JANKOVIČ Ivan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1970 YES
HRIVNÁK Rastislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1976 YES
CHALUPA Cyril ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa SSenior 1956 YES
HEINRICH, Ing. Roman ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1979 YES
JENČÍK Milan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
CHOVANČÁK Lukáš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1994 YES
BULKA Martin ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1986 YES
MIKES Filip ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1988 YES
JELEŇ Michal ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1982 YES
KÁN Peter ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1983 YES
HRIVNÁK, ml. Rastislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1998 YES
KVASNICA Juraj ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1975 YES
BAKALÁR Martin ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1987 YES
HYRAVÝ Pavol Sam ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1976 YES
HLAVÁČIKOVÁ Alica ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1980 YES
MERTL Zdenko ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1971 YES
Košíková Simona ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1994 YES
KUBUS Matúš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1985 YES
Kurčík Matej ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1994 YES
ČIPKOVÁ Mgr. Katarína ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Lady 1987 YES
REMEŇ Jozef ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1980 YES
Mitúch Jozef ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1983 YES
Minka Ing.Filip ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1994 YES
Musil Jozef ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1975 YES
Sekereš Radovan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1997 YES
Štrbák Adam ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Junior 2005 YES
Štrbák Peter ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Senior 1964 YES
Kvasnica Matúš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Junior 2006 YES
Kvasnica Filip ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Junior 2008 YES
Mikula Martin ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
Luptovský Peter ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
Konúš Pavel ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1972 YES
Hrivnák Jozef ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Junior 2001 YES
CHRVALA Boris Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1975 YES
GAHÍR Marek Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1976 YES
ŠKORVAGA Norbert Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1975 YES
FOLTAN Stanislav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1978 YES
GAZDÍK Ladislav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1974 YES
ŠVIDER Michal Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1982 YES
REZBÁRIK Miroslav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1975 YES
POTOČEK Branislav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1972 YES
HOLLÝ, MUDr. Martin Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1990 YES
Selucký Patrik Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1980 YES
Halama Ing. Vladislav Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1982 YES
Kučkovská MVDr. Lucia Shooting Club Atlas Piešťany Lady 1978 YES
Miklan Ing. Martin Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1975 YES
Radošovský Marcel Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1986 YES
Tinka Mgr. Matej Shooting Club Atlas Piešťany Regular 1986 YES
BENDA Tomáš KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1989 YES
MÚDRY Ivan KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Regular 1987 YES
CHOVANEC Vladimír KLUB SPIŠSKÝCH STRELCOV Spišská Nová Ves Senior 1969 YES
Zachar Bystrík Športovo strelecký klub Rebels Košice Junior 2008 YES
Action Air
Zacharová Daniela Športovo strelecký klub Rebels Košice Junior 2015 YES
Action Air
Zachar Branislav Športovo strelecký klub Rebels Košice Junior 2011 YES
Action Air



Databázu členov spravuje Štatistik SADS Filip Mikes. V prípade otázok ho kontaktujte na statistik@sads.sk.



Reprezentácia SADS
Fotogaléria
Novinky